[[faq/view meta title]] | Momentcredit Už protingą kainą

Asmeninė sąskaita

Spausdinimo versija Pasidalink Mokesčiai Šiais laikais pinigai banko sąskaitoje nėra saugūs, nes valstybė yra suteikusi įgaliojimus nurašyti sumas iš žmogaus sąskaitos ne tik antstoliams, bet ir kitoms institucijoms. Tai galima padaryti ir be jokio perspėjimo.

dvejetainiai variantai trečiosios žvakių strategijos apžvalgos

Į "Vakarų ekspresą" kreipusis kosmetologe dirbanti ir verslo liudijimus perkanti klaipėdietė Audronė pasakojo susidūrusi su nemalonia staigmena. Verslo liudijimus perku kas ketvirtį, tad "Sodrai" mokesčius visada turėdavau sumokėti iki asmeninė sąskaita ketvirčio mėnesio 15 dienos.

asmeninė sąskaita

Netikėtai pastebėjau, kad retai naudojamoje sąskaitoje trūksta beveik litų. Banke paaiškėjo, kad litus dar vasario ąją iš mano sąskaitos be jokio išankstinio perspėjimo nuskaičiavo "Sodra", nors nevėlavau susimokėti ir niekada nebuvo skolinga", - pasakojo klaipėdietė.

Prasidėjo operacija Q Štormas –ES pabaiga 2020 03 22 Kazimieras Juraitis ir LTanon

Asmenys, įsigiję verslo liudijimus 3 mėnesių ar ilgesniam laikotarpiui, socialinio draudimo asmeninė sąskaita turi sumokėti kartą per ketvirtį, ne vėliau kaip iki kito ketvirčio pirmo mėnesio 15 dienos", - aiškino A. Anot jos, draudėjui laiku nesumokėjus socialinio draudimo įmokų, "Sodros" teritoriniai skyriai turi teisę pateikti mokėjimo nurodymus į draudėjo sąskaitas kredito įstaigose.

Raginimas dėl skolos sumokėjimo draudėjui siunčiamas tuo atveju, kai jo sąskaitoje nėra lėšų ar jų nepakanka įvykdyti mokėjimo nurodymą, arba kai draudėjas neturi sąskaitos kredito įstaigoje.

asmeninė sąskaita token nerastas kas tai yra

Mironienė akcentavo, kad asmenims, ketinantiems įsigyti verslo liudijimus, informaciją apie valstybinio asmeninė sąskaita draudimo įmokų mokėjimo tvarką teikia Valstybinės mokesčių inspekcijos bei "Sodros" teritoriniai skyriai. Martynas VAINORIUS Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

Turinio naudojimo taisyklės.

asmeninė sąskaita kaip užsidirbti pinigų keičiant bitcoin valiutos kursą