„Senukai“ plečia galimybes įsigyti prekių: atidaro atsiėmimo punktus - DELFI Verslas

Atsiėmimo galimybės. Pristatymas

Ar galiu mokėti grynaisiais? Deja, ne. Apmokėjimas galimas tik per bank-link paslaugą. Ar gali gavėjas sumokėti už siuntos siuntimą? Ne, negali. Siuntos registravimo bei siuntimo paslaugos užsakymo metu už viską turi sumokėti duomenis registruojantis asmuo.

Ar galiu savitarnoje užsakyti išperkamojo mokesčio surinkimo paslaugą kad gavėjas sumokėtų prekės vertę atsiimdamas siuntą? Išperkamojo mokesčio surinkimas COD paslauga teikiama tik sutartis su Omniva pasirašiusiems verslo klientams. Išperkamojo mokesčio surinkimą galima užsakyti tik verslo kliento paskyroje e-paslaugų svetainėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntinio etiketę adreso kortelę užklijuokite ant sandarios pakuotės viršutinės dalies. Siuntos etiketė turi būti nepažeista, gerai įskaitoma bei skenuojama - tai užtikrins tinkamą siuntinio apdorojimą. Kaip reikia supakuoti siuntinį?

Siuntiniai turi būti supakuoti ir paruošti laikantis Omniva siuntų pakavimo taisyklių.

Naudingos nuorodos

Daugiau informacijos apie pakuotės reikalavimus galite rasti čia. Kaip užtikrinti, kad siuntos turinys būtų saugus? Be tinkamo siuntinio supakavimo rekomenduojame užsakyti papildomą paslaugą "Atsargiai" papildomai apmokestinamakuri užtikrintų išskirtinai atsargų Jūsų siuntinio gabenimą, rūšiavimą bei pristatymą. Užregistravę siuntinio duomenis bei tinkamai jį paruošę eikite prie artimiausio Omniva paštomato.

Nebegalinčių prekiauti galimybė – prekių atsiėmimo punktai

Pagrindiniame liečiamojo ekrano meniu pasirinkite "Privatus klientas. Anksčiau paruošta siunta" ir sekite nurodymus, kad idėtumėte siuntinį į paštomato skyrių. Siuntos duomenis užregistravau bei už siuntimo paslaugą jau sumokėjau savitarnoje.

Kodėl išsiunčiant siuntą paštomate manęs vėl prašo sumokėti?

Didesnės į Estiją siunčiamų siuntų atsiėmimo galimybės

Greičiausiai pagrindiniame paštomato meniu pasirinkote "Siųsti atsiėmimo galimybės. Ši funkcija skirta registruoti siuntinių duomenims bei apmokėti už siuntimą vietoje prie paštomato.

Jei atsiėmimo galimybės siuntos duomenis jau turite paruošę savitarnoje, pagrindiniame paštomato meniu Jums reikia rinktis "Privatus klientas.

pasirinkimo galimybės tikrai uždirba pinigus kaip gauti bitcoin auksą po kieta šakute

Anksčiau paruošta siunta". Savo siuntinio buvimo vietą atsiėmimo galimybės įvykius galite sekti įvedę siuntos numerį laukelyje "Siuntų sekimas" kiekvieno puslapio viršuje. Ar Omniva paštomatai veikia visą radijo prekyba Omniva savitarnos siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Visi Omniva paštomatai įrengti lauke, todėl juose galima išsiųsti arba atsiimti siuntas bet kuriuo paros metu. Kaip išsiųsti siuntą per paštomatus? Siuntų duomenis galite registruoti dviem būdais: vietoje prie paštomato arba Omniva savitarnos sistemoje. atsiėmimo galimybės

atsiėmimo galimybės

Pasirinkę pristatymo vietą bei suvedę siuntėjo bei gavėjo duomenis, apmokėkite už siuntimą banko kortele bei įdėkite siuntą į automatiškai atidarytą paštomato skyrių. Kokie yra paštomatinių siuntų dydžiai?

atsiėmimo galimybės

Minimalūs siuntos matmenysturi būti: 2 cm x 9 cm x 14 cm Omniva savitarnos siuntų terminalų skyrių dydžiai yra šie: S — 9 cm x 38 cm x 64 cm M — 19 cm x 38 cm x 64 cm L — 39 cm x 38 cm x 64 cm Kokio svorio daiktus galima siųsti siuntų paštomatu? Per paštomatą siunčiamos siuntos svoris negali viršyti 30 kg.

Ar lengva ir didelė siunta yra brangesnė nei maža ir sunki? Siuntimo kaina apskaičiuojama pagal pasirinkto skyriaus dydį, todėl 30 kg sverianti S atsiėmimo galimybės siunta yra pigesnė, nei 5 kg sverianti L dydžio siunta. Kokia siuntimo per Omniva paštomatus kaina?

Siuntimui taikomi standartiniai įkainiaipriklausantys nuo siuntinių dydžio bei pristatymo vietos.

„Senukai“ plečia galimybes įsigyti prekių: atidaro atsiėmimo punktus - DELFI Verslas

Kodėl manęs prašo vėl sumokėti, nors už siuntą jau sumokėjau savitarnoje? Ar galiu prie paštomato užsakyti papildomas paslaugas? Papildomos paslaugos atsargiai, patvirtinimas siuntėjui SMS gali būti užsakytos privataus kliento savitarnos sistemoje formuojant siuntą; dar daugiau papildomų paslaugų teikiame sutartis pasirašiusiems kientams verslo klientų e-paslaugų svetainėje.

zen kriptovaliuta kaip užsidirbti pinigų turint biurą

Kaip tinkamai supakuoti siuntinį? Ar paštomatu galima siųsti siuntas į kitas valstybes? Kiek kainuotų tokių siuntų siuntimas, ar toks siuntų išsiuntimas atliekamas taip pat?

Jų prašoma likti namuose, o ką daryti pašto dėžutėje radus laiškelį, kad pašte atsiėmimo galimybės laukia siunta? Lapelis į pašto dėžutę įmestas jau kuris laikas, bet senjorė į lauką išėjo ir jį pašto dėžutėje rado jau likus vos keturioms dienoms iki siuntos laikymo termino pabaigos. Eiti į paštą tikrai nenoriu — visur sakoma seniems žmonėms likti namuose. Kaip dabar daryti? Laikys ilgiau Susisiekus su Lietuvos pašto atstove spaudai Vaida Budriene paaiškėjo, kad įvertinus karantino sukeliamus nepatogumus, pasikeitė ir siuntų saugojimo laikas.

Šiuo metu formuojant siuntas prie paštomatų, siūlome galimybę atsiėmimo galimybės siuntas Lietuvoje, į Latviją ir Estiją. Formuojant siuntinius savitarnos sistemojegalima užsakyti siuntų siuntimą į daugiau ES šalių. Kaip apmokėti už siuntinio siuntimą prie paštomato? Siuntų apmokėjimas prie paštomato gali būti atliktas tik banko kortele.

Pristatymas

Paštomatai aptarnauja visų bankų visų tipų korteles, išskyrus American Express. Kaip atsispausdinti siuntos etiketę? Ar turėsiu galimybę atsispausdinti lipduką prie paštomato? Registruodami siuntos duomenis savitarnos sistemoje galite pasirinkti, kaip gausite siuntos etiketę.

Nebegalinčių prekiauti galimybė - prekių atsiėmimo punktai

Jei neturite spausdintuvo ir negalite atsispausdinti adreso kortelės, pasirinkite galimybę savo siuntos lipduką atsiėmimo galimybės prie siuntų terminalo. Registruojant siuntas prie siuntų terminalo, po sėkmingo apmokėjimo paštomatas atspausdina lipduką su ką tik užpildytais siuntinio duomenimis. Paštomatas neatspausdino lipduko mano siuntai.

  • Jūsų prekes pristatysime žaibiškai d.
  • Didesnės į Estiją siunčiamų siuntų atsiėmimo galimybės | Lietuvos paštas
  • Daugiau apie paslaugas Kokias paslaugas galiu užsisakyti internetu?
  • Atestatų atsiėmimo galimybė
  • Verslas Nebegalinčių prekiauti galimybė — prekių atsiėmimo punktai Paskelbus šalyje karantiną ir artėjant pavasariniams žemės ūkio darbams, Žemės ūkio ministerija nuolat gauna prekybininkų, nebegalinčių šiuo metu prekiauti sodininkystės, žemdirbystės prekėmis įprastose prekyvietėse, klausimų dėl savo veiklos galimybių.
  • E-service is not available at the moment, please try again later.
  • Nebegalinčių prekiauti galimybė - prekių atsiėmimo punktai - ugiprijuostes.lt
  • Пора отсюда сматываться.

Ką daryti? Galite nedvejodami įdėti siuntinį į atsidariusį skyrių — jei ant pakuotės nebus etiketės su brūkšniniu kodu, kurjeris siuntų surinkimo metu turi galimybę pakartotinai ją atspausdinti bei užklijuoti ant Jūsų siuntos.

Statybos specialistų atestavimas

Ar galiu į vieną skyrių įdėti kelias siuntas? Privatus klientas į vieną skyrių gali įdėti tik vieną siuntą. Sutartį su Omniva sudaręs verslo klientas gali į vieną skyrių įdėti daugiau siuntų. Ar galiu pats pasirinkti paštomato skyrių, į kurį įdėsiu siuntą? Prie paštomato atsiėmimo galimybės pasirinkti spintelės negalima.

BAL 06 aktualijos jonavoszinios. Žemės ūkio ministras Andrius Palionis pasirašė rekomendacijas, kuriomis išaiškinami reikalavimai prekiautojams, prekiaujantiems ne maisto produktais ir šiuo metu vykdantiems internetinę prekybą. Anot ministro, sodininkystės, daržininkystės ir kitomis žemės ūkiui skirtomis prekėmis pavyzdžiui, sodinukais, sėklomis, pašarais, trąšomis ir t. Parengėme rekomendacijas tiems, kas vykdo tokią prekybą ir pabrėžiame, kad prekiautojai turi kelias galimybes — pristatyti prekes kliento nurodytu adresu arba įsteigti atsiėmimo galimybės atsiėmimo punktus.

Galima pasirinkti tik skyriaus dydį.