Žodis angliškai

Šifravimo specifikacijos

Turinys

  šifravimo specifikacijos

  Patikimos platformos modulis Apibrėžimas Patikimosios platformos modulis angl. Trusted Platform Module, TPM bendrąja prasme — tai skaitmeninėje technikoje naudojama specifikacija, aprašanti šifravimo procesorių, kuriame saugomi elektroniniai raktai, skirti informacijos apsaugai nuo nesankcionuoto kopijavimo ar praradimo.

  dvejetainių opcionų pardavimo apžvalgos uždirbti bitcoin 2020 dienai

  TPM čipas Paaiškinimai Šifravimo specifikacijos čipas arba šifravimo procesorius suteikia priemones saugiai kurti šifravimo raktus, kurių pasikartojimo tikimybė yra ne didesnė, nei atsitiktinio skaičių generatoriaus generuojamų skaičių. Be raktų generavimo ir šifravimo TPM čipe yra realizuotos nuotolinės atestacijos, pririšimo ir patikimo poloniex atsiliepimai funkcijos.

  Lyginant HASH sumas trečioji šalis pavyzdžiui, elektroninė muzikos parduotuvė gali nustatyti, ar programinė įranga arba muzika, šifravimo specifikacijos vartotojas parsisiuntė iš parduotuvės, buvo keičiama ir ar kopijuojama.

  šifravimo specifikacijos kaip rasti dvejetainių variantų diagramas

  Tokiu būdu yra apsaugomo autorinės programinės įrangos savininkų teisės. Pririšimo funkcija leidžia šifruoti duomenis tokiu šifravimo specifikacijos, kad jie galėtų būti dešifruoti tik tame kompiuteryje, kuriame buvo užšifruoti ir naudojant tą pačią programinę įrangą.

  Atsarginių kopijų šifravimas Ironkey apsaugo duomenis, slaptažodžius ir online tapatybę Ironkey — revoliucinis sprendimas. Šioje atmintinėje integruotos technologijos leidžia apsaugoti Jūsų duomenis, slaptažodžius ir online tapatybę bet kuriame kompiuteryje, prie kurio esate prisijungęs!

  Pririšimas realizuojamas šifruojant duomenis naudojant patvirtinimo raktą angl. Patikimo saugojimo funkcija yra analogiška duomenų pririšimui prie tam tikros kompiuterinės sistemos, tačiau šiuo atveju atsižvelgiama ir į konkrečią šios sistemos būseną.

  A Prieigos taško režimas Access point mode Įrenginys gali būti naudojamas kaip belaidis maršruto parinktuvas ir prie jo galima prijungti išorinius belaidžio ryšio įrenginius pvz. Naudojant prieigos taško režimą, prie įrenginio galima prijungti iki 5 kitų įrenginių. Ad-hoc Tai yra kliento kompiuterio ir įrenginio parametras, kai belaidis ryšys atsiranda lygiaverčių mazgų dėka, t. Belaidis maršruto parinktuvas nereikalingas.

  Norint dešifruoti duomenis, sistemos konfigūracija turi būti lygiai tokia pat, kaip ir šifravimo metu. Kiekvienas TPM čipas yra unikalus, kas leidžia vienareikšmiškai nustatyti kaip pačios platformos taip ir kompiuterio aparatinių priemonių autentiškumą. TPM duoda galimybę patvirtinti, kad sistema, prie kurios norima prieiti yra laukiama sistema.

  TPM čipą sudaro sekantys aparatiškai realizuoti komponentai žr.