Kodėl jūsų įmonės svetainėje turėtų būti tinklaraštis - ugiprijuostes.lt

Interneto tinklaraščiai

Klausimų ir dvejonių ką rinktis ir daryti toliau.

O jei klausimų neturime dabar — jų greitai vėl iškils. Tačiau ką darai, kai nežinai, ko imtis? Kai nežinai, kieno klausti patarimo arba žmonės, kurių paklausei, patys neturi jokio atsakymo ir pasiuntė tave velniop? Ieškai internete? Na, jei skaitai šį straipsnį Debesyloje, tai tikiu, kad išeičių savo gyvenimo dvejonėms internete ieškai dažnai.

Tinklaraštis: ar verta jį rašyti ir kaip gauti iš to naudos

Bet turiu tau klausimą: Ar dažnai internete randi atsakymus? Ar tiksliau — randi kažką naudingiau, nei tuos verkti tai iš juoko, tai iš gailesčio verčiančius straipsnius Alfose ir panašiuose portaluose? Spėju, kad retai. Ir aš žinau tą jausmą.

interneto tinklaraščiai prekybos švietimas

Kai prieš daugiau nei šešis metus pradėjau ieškoti geresnio gyvenimo, radęs tokius straipsnius susiimdavau už galvos. Būtent todėl ir pradėjau rašyti Debesylą. Bet šiandien turiu tau gerų žinių. Daugiau skaityti dėmesio nevertų straipsnių ar pirkti tragiškų mokymų tau neteks.

Nes per praeitą mėnesį aš interneto tinklaraščiai purviną darbą ir išnaršęs visus lietuviškus internetus bei išklausinėjęs visus Debesyliečius… …Atrinkau geriausius, įdomiausius ir naudingiausius asmeninio tobulėjimo tinklaraščius Lietuvoje. Nes aš tikiu, kad ir Lietuvoje galime rasti kokybiško turinio internete. Taigi priimk šį sąrašą kaip dovaną. Dovaną, kuri apsaugos tave nuo laiko švaistymo taip, kaip kadaise jį švaisčiau aš.

Tačiau pirmiausiai, leisk paaiškinsiu kaip šie tinklaraščiai buvo atrinkti.

16 Geriausių ir įdomiausių tinklaraščių tobulėjimui Lietuvoje

Tačiau pirma, kaip buvo atrinkti ir vertinami šie tinklaraščiai? Jei vertinimo principai tau neįdomus — gali pereiti tiesiai prie sąrašo. Svarbiausia įvertinimų dalis — nauda skaitytojams. Antroje vietoje — išskirtinumas, originalumas ir įdomumas.

Straipsnių kiekį, ilgį, išsamumą ir pagrindimą asmenine patirtimi ir arba moksliniais faktais. Knygų, programų, seminarų ir kitokių mokymų pasiūlą. Gerbėjų ratą nuo skaitytojų ir daugiau. Autoriaus mandagumą bendraujant su skaitytojais. Autoriaus mandagumą bendraujant su kolegomis manimi. Puslapio gyvavimo interneto tinklaraščiai.

Kodėl jūsų įmonės svetainėje turėtų būti tinklaraštis (blogas)

Ir teigiamus atsiliepimus internete. Legalus nuotolinis darbas internete be priedų puslapio aktyvumą atnaujinimų nebuvo ilgiau nei mėnesį. Atstumiantį ir nepatogų puslapio dizainą. Jei puslapyje kalbama ne tik apie asmeninį tobulėjimą. Tuomet suskaičiuojami balai, kandidatai išrikiuojami… …Ir štai turime geriausių tinklaraščių sąrašą! Pirmiausia: Geriausių penketukas! Pradėsiu nuo geriausių. Šiuos puslapius išskirsiu, nes… Na, jie tokie velniškai nuostabūs!

Seminarai, mokymai, straipsniai, aktualūs bei įdomūs naujienlaiškiai, beprotiškai malonus bendravimas ir begalės interneto tinklaraščiai atsiliepimų. Na jau ne. Aurą, kurią aš taip dievinu. O prie to pridėjus žinias ir naudą, kurią Tadas nuo ųjų atiduoda savo mokiniams… Ne veltui šį tinklaraštį galima pavadinti bene geriausiu Lietuvoje.

Kas yra tinklaraštis

Joje aš dalyvavau praeitais metais ir pats regėjau — tai buvo jėga! Yra tinklaraščių, kurių geriausia savybė yra jų trumpumas. Jie neįdomūs, neoriginalūs ir galvoje nepajudinantys nė mažiausios mintelės. Valtininkas yra įdomus. Beprotiškai išsamus ir niekada nesustojantis kelti bei atsakyti įvairius klausimus.

Nuo to, kaip gyventi lengviau, tai, beje, jo straipsnis Debesyloje! O internete, kuriame dominuoja trumpi, tačiau gyvenimo nekeičiantys, straipsniai… Valtininkas yra neįtikėtinai maloni atgaiva širdžiai.

ką galite užsidirbti pinigų su investicijomis paslaptis, kaip užsidirbti pinigų

Tada puslapį išjungiau ir atgal negrįžau keletą mėnesių. Apie tai, kaip pradėti gyventi lengviau, laimingiau ir džiaugsmingiau. O sprendžiant iš dešimties tūkstančių lyginant su Debesylos 2,9 tūkst. Penktoje vietoje: interneto tinklaraščiai Linos Vėželienės tinklaraštis apie sielos mokslą, gyvenimo atradimus, problemas ir jų sprendimus.

Lina yra viena iš tų autorių, kurie sugeba rašyti interneto tinklaraščiai rimtas ir kiekvieno mūsų gyvenimus paliečiančias temas įdomiai, įtraukiančiai ir svarbiausia — maloniai. Nuo jos kolegų psichologų, iki tokių Lietuvos įžymybių kaip Ilzės Butkutės. Dar 10 ir daugiau geriausių bei įdomiausių lietuviškų interneto tinklaraščiai tobulėjimui. Tačiau su pirmais tinklaraščiais sustoti nevalia. Nes visgi likusieji tinklalapiai tikrai neatsilieka nuo pirmųjų. O ir jų nagrinėjamos temos vis kitokios bei kitaip įdomios.

Taigi pažvelkime likusius geriausius tinklaraščius. Muzika, atradimai ir gamta. Martynas yra tyrinėtojas. Tyrinėti bei atrasti.

15 Comments

Kaip Martynas teigia — jo tikslas yra išlaisvinti skaitytojų vidinę energiją. Manto Žalkausko potyriai tikriausiai gali padaryti įspūdį interneto tinklaraščiai nakvojimas po atviru dangumi ties laipsnių šalčio, du metus trukusi tarnyba KASP pajėgose ir begalės beprotiškų eksperimentų su savimi, kurių interneto tinklaraščiai nedrįstu pakartoti ir aš pats. Manto tikslas yra išbandyti interneto tinklaraščiai naujas idėjas ir sistemas, o patirtis aprašyti skaitytojams.

Jis neperrašinėja kitų žmonių minčių, o pateikia tik tai, ką pats išbandė praktiškai. Taip, kaip darau aš Debesyloje. Mokymų ir asmeninio tobulėjimo pasaulyje galime sutikti keturių rūšių mokytojus: Psichologus, Rašytojus, Koučerius ir Ezoterikus.

Todėl, dienos interneto tinklaraščiai dvejetainiams opcionams psichologai tavęs nejaudina, rašytojai kaip aš irgi, o ezoterikai su savo magijomis atstumia… Duok Tomui šansą. Nes jis gali tau padėti pakeisti gyvenimą nuo pagrindų. Ir iškart padrąsinsiu — nesąmonių, teigiančių, jog koučingas padės visiems ir visada, čia tikrai nerasi. Šis Liudo Vasiliausko rašomas tinklaraštis iš pirmo žvilgsnio nėra panašus į tinklaraštį.

populiariausios interneto investicijos

Gal labiau į straipsnių ir išteklių katalogą. Ypač, jeigu ieškai kelio į laimingesnį gyvenimą, tačiau magijos, kodavimai ir aklas tikėjimas nėra… Na, tavo dalykas. Arba kitaip tariant — pakliūni į Debesylos tikslinę auditoriją. Almanto žodžiais, tai buvo geriausi jo išbandyti mokymai. Šį tinklaraštį prižiūri, tvarko, myluoja ir pildo žmogus paminėtas puslapio pavadinime.

Tai Jevgenijus Černyš. Ir gali būti, kad tu apie jį girdėjai. Jevgenijus yra mokytojas, gana įgudęs kalbėtojas ir turbūt artimiausia, ką mes Lietuvoje turime interneto tinklaraščiai, spėju, Tony Robbinsonui. Jevgenijų Černyš rasi: [ jcernys.

skirtumas tarp dvejetainių opcionų ir forex bitcoin yra kiek eurų

Žilvinas Butkevičius yra verslininkas, saviugdos treneris ir lektorius, kurio vardą vis girdžiu iš savo draugų. Ir jis savo žinias perduoda video pamokomis savo asmeniniame puslapyje. Išties prisipažinsiu — apie Žilviną išgirdau tik visai nesenai. Susipažinau — dar neseniau. Tačiau susipažinęs, nesigailėjau. Rekomenduoju šį tinklalapį tiems, kurie siekia gyventi laisvą gyvenimą ir ieško būdų, kaip jam užsidirbti. Ir nesijaudink, Žilvinas tinklinio marke-tingo nereklamuoja.

Žilviną Butkevičių rasi: [ Zilvinasbutkevicius. Jei trokšti suderinti asmeninį augimą, kūrybą ir interneto tinklaraščiai tobulėjimą kartu — Aurelija Veršininė interneto tinklaraščiai tinklaraštyje įrodys, kad tai įmanoma.

Interneto tinklaraščiai nei 2,8 tūkst. Lengvais ir draugiškais straipsniais Aurelija turi talentą perduoti gerąją energiją skaitytojams. O ir žiū — jos idėjos dažnai sutampa su Debesylos.

  • Tinklaraštis: ar verta jį rašyti ir kaip gauti iš to naudos | ugiprijuostes.lt
  • Vargšai tie senosios kartos rašytojai — skrebendavo savo romanus kavinėse ant servetėlių, o paskui lakstydavo iš leidyklos į leidyklą maldaudami perskaityti.
  • Tinklaraštis – Vikipedija

Dainius Gudonis savo kelionę pradėjo nuo kompiuterių, o baigė protų ir emocijų programavimu. Kalendoriuje jau pasižymėjau priminimą juos išbandyti! Šiame tinklaraštyje rasi skaitytojų pamėgtų NLP esė ir nuorodas į Vido ir kitų specialistų mokymus bei seminarus.

Ir nors puslapio dizainas, kiek, švelniai tariant, tragiškas… Atsiliepimai iš seminarų tai atperka.

Tinklaraštis

Kadaise NLP padėjo mano augimo kelyje, kai man trūko pasitikėjimo savimi ir jėgų daryti, tai ką troškau. Todėl tikiu, kad tai gali padėti ir tau. Tai juk jau kartą suveikė. Labiausiai, beje, skirtą moterų auditorijai. Kurių, žinau, kad Debesyloje netrūksta. Nors Interneto tinklaraščiai tinklaraštis dar palyginus visai šviežias, o straipsnių jame mažoka, tačiau autorė man prižadėjo, kad ateityje straipsnių bus daugiau.