Ne naujovė

Kriptovaliutos peržiūra, Kriptovaliutos kursai, praktiškai nieko...

Turinys

  kriptovaliutos peržiūra

  Tai straipsnis iš rašinių ciklo. Peržiūrėti ciklo turinį Rūšis: Pranešimas spaudai Kriptovaliutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams.

  Dažniausiai kriptovaliutų kasybai pasitelkiami kenksmingi virusai ar potencialiai nepageidaujamas programas, įdiegiamos į užkrėstus kompiuterius, tačiau šįkart virtuali valiuta buvo išgaunama tiesiai per interneto naršyklę, vartotojams naršant konkrečias svetaines.

  pajamos kriptovaliutų biržose

  Pasak ESET, tokiai kriptovaliutų kasybai programišiams neprireikė nei užkrėsti vartotojų kompiuterių, nei pasinaudoti saugumo pažeidžiamumais. Saugumo tyrėjai kriptovaliutos peržiūra, kad programišiai kriptovaliutą daugiausiai kasė Rusijoje ir Ukrainoje, tarp kitų šalių buvo Baltarusija, Kazachstanas, Moldova.

  kriptovaliutos peržiūra

  Akivaizdu, kad programišiai svetaines pasirinko tikslingai: jų lankytojai praleidžia daugiau laiko tame pačiame puslapyje žaisdami kriptovaliutos peržiūra peržiūrėdami filmus, tad kriptovaliutai naudojami skriptai gali ilgiau veikti ir naudoti daugiau kompiuterių skaičiavimo galios. Pasak tyrėjų, nors toks kriptovaliutos kasybos būdas yra mažiau našus nei specialių programų naudojimas, panašu, kad programišiams pakako naudotų svetainių lankytojų srauto, kad pasiektų savo tikslų.

  nusipirkite kriptovaliutos pulsą už eurų kas yra pristatymo galimybė

  Su minėtais skriptais nusikaltėliai galėjo kasti Litecoin, Monero ir Feathercoin valiutą. Kriptovaliutų kasyba angl. Padaryti satoshi studentai gavo teismo šaukimą, ir projektą teko sustabdyti, nes bitkoinų kasybai neteisėtai buvo naudojama vartotojų kompiuterių skaičiavimo galia be jų leidimo.

  brokeris gauti garantiją vertimo į anglų kalbą parinktis

  Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai. Verta skaityti!

  brokeris naujasis arbat