Užklausų vykdymo statistika

Localbitcoins registracija, VMI: iš prekybos bitkoinais „išplaukė“ nuslėpti beveik 400 tūkst. eurų

Jeremijas Kangasas yra vietinių bitucino generalinis direktorius ir įkūrėjas. Com, kuris parduoda opcioną pat keletą kitų "Bitcoin" įmonių. Jis yra programinės įrangos kūrėjas iš Suomijos ir pusė "Kangas bros" komandos. Jis apšviečia optimizmą apie "Bitcoin" ir jo begalines galimybes, jis taip pat supranta savo atsparumą ir tikisi, kad jis klestės, nepaisant daugybės išpuolių, kurias greičiausiai kils iš senosios tvarkos, kuri sutrikdys ir išstums.

localbitcoins registracija

Bitcoin Magazine: Kodėl, kada ir kaip jūs domėjote Bitcoin? Jeremijas Kangas: Aš ką localbitcoins registracija pastebėjau apie jį straipsnį apie įsilaužėlių naujienas ir iškart pradėjo galvoti, kaip tai nuostabu. Iš pradžių man daugiausia džiaugiasi "pinigų kaip protokolo" dalykas - pradedantiesiems ir mažoms įmonėms lengvai galima išvengti mokesčių ir naujovių Bitcoin viršuje. Tada pamažu pradėjau daugiau suvokti socialinius ir ekonominius Bitcoin padarinius.

Šiuo metu labiausiai džiaugiuosi galimybėmis trečiosios pasaulio šalyse. Šalys, neturinčios stabilios ir ekonomiškai efektyvios finansinės infrastruktūros ar baisios nacionalinės valiutos, gali gauti labiausiai naudos. BM : kodėl nusprendėte kurti vietinius bitukinus. Kodėl P2P mainai svarbūs Bitcoin? Ar ne Localbitcoins. Com jau de facto decentralizuoto keitimo? JK : buvo daugybė svetainių, išvardytų vietinius bitino keitiklius, tačiau, mano nuomone, visi jie buvo išsišakoti.

Todėl aš pradėjau daryti savarankiškai ir samdyti mano broliui, kad padėtų man. Iš pradžių tai buvo tikrai paprastas vietovių sąrašas, kuriame nebuvo jokių naudotojų paskyrų ir nustatytų URL.

Jeremias kangas: bitcoin negali būti uždarytas

Iš ten mes kartojome ir patobulino koncepciją, pagrįstą klientų atsiliepimais, ir šiuo metu vietiniais bituminukais. P2P mainai yra labiau atsparūs nei centralizuotos biržos, todėl manau, kad ilgainiui decentralizuotos biržos bus perimtos centralizuotai.

Aš localbitcoins registracija pat tikiu, kad decentralizuotos mainai gali padaryti Bitcoin skleisti daug greičiau, jei tai localbitcoins registracija teisingai. Tačiau kaip anonimiškumas, decentralizavimas yra kintamasis, o ne loginis. BM : Localbitcoinai turi labai plačią ir pasaulinę bazę; tačiau centralizuotos mainai vis dar yra gilesnės ir geresnės.

Bet kokie planai skatinti didesnės apimties skelbimus? JK : netolimoje ateityje turėsime nuolaidas pagal apimtį. Aš tikrai pritariu, kad gylis ir likvidumas yra de-centralizuoto keitimo modelio problema. Mes turime keletą idėjų, kad ilgainiui įveiktume šias problemas.

kaip trumpas uždirbo pinigus

BM : Kiek localbitcoins registracija turi Localbitcoins? Koks BTC kiekis šiuo metu siūlomas per jūsų skelbimus?

Account Options

Ar padidinsite viešai prieinamų statistikos skaičių arba pasiūlysite daugiau diagramų? Ar norėtumėte, kad kainos, nustatytos pagal vidutines vidutines apimtis localbitcoinos sandorius, būtų localbitcoins registracija nuorodos, tokios kaip Mt. Šiuo metu yra "Gox" kaina? JK : šiuo metu turime 44k vartotojų, ir tik šiandien buvo localbitcoins registracija apie naujų vartotojų paskyrų. Pastaruoju metu mes turėjome apie naujų vartotojų per dieną.

Localbitcoins registracija norime pasiūlyti diagramas ir statistinius duomenis per mūsų tinklalapį, tačiau kol kas dar neturėjome laiko ir išteklių.

Gairėse yra ir išorinių kūrėjų API. BM : kol paleidžiate P2P skelbimų paslaugą, kurioje jūs iš tikrųjų neperkate ir neparduosite bitinuų, nereikės registruotis kaip MSB arba laikytis visų apsunkinančių apykaitos taisyklių. Ar tai daro jūsų gyvenimą lengviau? JK : taip. Žinoma, vis tiek localbitcoins registracija laikytis bet kokio reguliavimo, kuris gali būti taikomas bitinei paslaugoms.

BM : Ar planuojate pridėti daugiau saugumo, sąlyginio deponavimo ir reputacijos funkcijų? JK : mes patobulinsime saugumo klausimus keliais būdais. Artimiausiais mėnesiais gerokai pagerinsime reputacijos sistemą ir grįžtamojo ryšio grandinę, kad būtų naudingiau. Mes taip pat tiriame įvairius identifikavimo metodus, kurie padidintų naudotojų patikimumą. Šiuo metu mes turime SMS pagrįstą identifikavimą, kurį pardavėjai gali reikalauti iš prekybos partnerių.

Mes stengiamės juos išlaikyti kaip neprivalomą, kad nepažįstami prekybininkai galėtų patikrinti, kokios rūšies identifikavimas ar saugumo matavimai jiems reikalingi. Šiuo metu prekybininkai gali nurodyti ribas, kurios priklauso nuo prekybos sandorių šalių apimčių.

Mes pridėsime daugiau galimybių, leidžiančių skirtingas ribas skirtingiems prekybininkams. Jei tie vaikinai sugebės jį nusiųsti, mes galėtume užsisakyti vietinius bitukinus.

Ir XAG uncijos sidabro vietoje Localbitcoins. Ar jūs tikitės, kad auksiniai maišeliai atsibunda dėl to, kad dabar jie gali lengvai nusipirkti ir parduoti bitino aukso? JK : aš pats ne aukso klaida, todėl aš visiškai nesuprantu hype aplink jį.

Tačiau aš suprantu, kad Localbitcoins registracija bendruomenėje yra daug auksinių klaidų. Taigi aš pats nusipirkau nedaug brangiųjų metalų. Kai kur pabandysiu juos parduoti "LocalBitcoins".

VMI: turime duomenis apie kriptovaliutų sandorius iš Lietuvos

Com, ir pamatysite, kaip mes galime lengviau atlikti metalo prekybą arba jei yra reikalo. BM: Localbitcoins. Dabar vartotojai perka ir parduoda bitukinus daugiau nei pasaulio šalių.

Kokie tavo ateities planai?

JK : Šiuo metu mes turime šalis ir miestų, tačiau to tikrai nepakanka. Mes norime išsiplėsti iki mažiausiai miestų ir čia ir ten pasirodys "LocalBitcoins", kompanija sukurtų frančizės mainų parduotuvės.

kaip užsidirbti pinigų iš google pinigų intuicija pasirinkimuose

Pasaulinis pasaulio localbitcoins registracija yra mūsų tikslas! BM : Ar "Bitcoin" gali būti localbitcoins registracija nesąžiningų reguliavimo localbitcoins registracija ar vyriausybių? Kaip Kubos ar Šiaurės Korėjos vyriausybė galėtų sustabdyti biktinų localbitcoins registracija ir pardavimą? Ar esate susirūpinę cenzūra? JK : "Bitcoin" negalima išjungti, ir aš tikiu, kad žmonės ir toliau jį naudosis, nesvarbu, kas įvyktų.

kaip susigrąžinti pinigus iš dvejetainių opcionų individualios tarpininkavimo sąskaitos sber atskaito 13 proc

Paslaugos, pvz. Aš taip pat manau, kad kitos bitocin paslaugos elastingai projektuoja jų technologijas. BM : Jūs taip pat dalyvaujate kitose Bitcoin svetainėse, pvz.

rasti nekilnojamojo turto tarpininkavimą variantas kipre

Ar turite naujų projektų darbuose? JK : Šiuo metu aš tikiu, kad mes turime didžiausią įtaką LocalBitcoins. Mūsų komanda sutelkia visas pastangas kuriant ją. Bitcoin'e yra daug puikių idėjų. Aš neturėsiu jokio laisvo laiko iš vietinių bitųinėlių. Com trumpuoju laikotarpiu ateityje.

Tikiuosi, kad po metų ar dviejų galėčiau pradėti šiek tiek kieto hobio šoninio projekto.

Stilius ir kalba

Tuo tarpu vietiniai bitucinai. Com, kaip bendrovė ateityje stengsis suteikti atvirojo kodo projektų privalumų, taigi bent jau tokiu būdu galime dalyvauti kai kuriuose atviro kodo localbitcoins registracija. Įdomios Straipsniai.