Skeptikai priblokšti: bitkoinas per pastarąjį dešimtmetį šoktelėjo 9 mln. procentų - DELFI Verslas

Pica bitkoinams

Ir nors anuomet jo sumokėti 10 tūkst.

maldos uždirba pinigus

Be to, jį sunku padirbti. Į Laszlo Hanyeczo namus JAV, Floridos valstijoje atvežamos dvi picos, kurias jam užsakė ir iš anksto apmokėjo nepažįstamas asmuo.

strategija dėl pasirinkimo vaizdo įrašo

Pats Laszlo už jas atsiskaitė anuomet neįprastu būdu — virtualia valiuta, bitkoinais. Laszlo už picas sumokėtus 10 tūkst.

pica bitkoinams

Jau aisiais bitkoinas perkopė simbolinę tūkstančio dolerių už vienetą ribą, o pernai metų pabaigoje buvo pagerinti visi rekordai: bitkoino vertė pasiekė 20 tūkst. Taigi bitkoinai, už kuriuos aisiais buvo nupirkta vakarienė, po septynerių metų jau buvo verti apie mln.

otm variantas

Ne visai: bitkoinų, kaip ir bet kokios kitos valiutos ar brangiųjų metalų, vertę lemia žmonių susitarimas. Ir jei jie būtų nenaudojami, taip ir liktų beverčiai.

Kitaip sakant, įsigijęs pirmąjį pirkinį už bitkoinus Laszlo ne tik įėjo į istoriją, bet ir prisidėjo auginant šios kriptovaliutos vertę.

Bitkoinas 10000. Kas toliau? - Prekyba kriptovaliutomis

Jo vertė atsirado iš žmonių susitarimo, kad auksas turi tam tikrą vertę. Tai lėmė keletas priežasčių: auksas yra retas ir sunkiai išgaunamas metalas, jis patvarus, lengvai patikrinamas ir nesunkiai apdirbamas — jį galima skaldyti į mažesnes dalis ir neprarasti vertės.

tikri pinigai už dvejetainius opcionus paslauga uždirbti pinigus iš oole internete

Ji gali augti ar sumažėti dėl įvairių finansinių, politinių, technologinių ir kitų priežasčių. Pica bitkoinams piką pasiekusių bitkoinų vertė šiuo metu yra nusistovėjusi apie 6,5 tūkst. Taigi net jei Laszko picą būtų užsakęs kitoje pasaulio pusėje esantis žmogus, pažadėtus bitkoinus jis gautų iškart.

Be to, bitkoinų nekontroliuoja jokia pica bitkoinams, bankas ar kita institucija, todėl visi jais gali naudotis kaip ir kada panorėję.

Iš pradžių tam, kad įvyktų esminis lūžis, jis buvo per lėtas, suterštas daugybės skandalų: apgaulių, vagysčių ir suktybių, atbaidžiusių daugelį ir paskatinusį griežtesnę reguliavimo kontrolę.