„Telegram“ išleido bandomąją „Gram“ piniginės versiją

Platina žetonus. Lietuvos bankas perspėja dėl „Payseros“ žetonų: juos platina ne ta pati įmonė

Turinys

  kas yra binari com kintamumo indeksas? tarpininko npp bendradarbiavimas

  Susiję straipsniai Paslaptingas neobankas su mln. Pagrindinis iš jų yra tai, kad prieš platindama tokius žetonus mūsų šalyje įmonė turi parengti prospektą ir jį turi patvirtinti Lietuvos bankas arba atitinkama kitos Europos Sąjungos valstybės institucija.

  blockhain informacija geriausios dvejetainių opcionų platformos su demonstracine sąskaita

  Vertybinių popierių įstatyme įtvirtinta, kad jei asmenys organizuoja ar įgyvendina vertybinių popierių viešą siūlymą nepatvirtinę prospekto arba vertybinių popierių viešas siūlymas ar platina žetonus reguliuojamoje rinkoje yra uždrausti, sustabdyti arba neatitinka šio ir kitų teisės aktų reikalavimų, gali būti skirta maksimali, net viešai siūlytų vertybinių popierių bendros nominaliosios vertės dydį galinti siekti bauda.

  Priežiūros institucija turi teisę platina žetonus poveikio priemones tiek juridiniam asmeniui, tiek jo vadovams ir kitiems už pažeidimą atsakingiems asmenims, įskaitant subjektus, platinančius neteisėtai platina žetonus ICO reklamą.

  platina žetonus dvejetainių opcijų diagramos nustatymas

  Lietuvos bankas atkreipia ir kitų žiniasklaidos priemonių dėmesį į teisės aktų reikalavimus dėl vertybinių popierių požymių turinčių priemonių platinimo bei reklamos ir primena, kad Reklamos įstatymas draudžia reklamuoti teisės aktų reikalavimus pažeidžiančią veiklą.