Kaip įdiegti šį naujinimą

Po parinkčių

Turinys

  investicijos į bitcoin projektus fl studio

  Rodyti originalų straipsnį anglų kalba: Pasirinkite produkto versiją Santrauka Užimtas parinktys yra naują balso strategija Microsoft Skype Business Server Po parinkčių funkcija leidžia atmesti ir siųsti užimtumo signalą į naują gaunamus skambučius arba skambutį į balso paštą, po parinkčių asmens, kuris yra vadinamas jau paskambinti arba konferencijos arba turi pokalbį laikykite. Jei užimtas parinktis balso strategija įgalinta organizacijos, šias parinktis galite nustatyti visiems vartotojams įmonės verslo balsas ir verslo balsu : Užimtas, užsiėmęs: naują gaunamus skambučius atmesti ir siųsti užimtumo signalą, kai vartotojas yra užimta.

  jei dirbi, tada neturi laiko užsidirbti aktyvus investavimas į pamm

  Balso paštas, užsiėmęs: naują ateinantys skambučiai bus siunčiami į balso paštą, kai vartotojas yra užimta. Nustačius vieną iš šių parinkčių, užimtas parinktys yra iš tikrųjų visi vartotojo "Skype" Business galiniai punktai. Vartotojai, kuriems skambučius arba konferencijos arba turi skambučio sulaikymas nėra neleido paleisti naujus arba konferencijos užimtas parinktys funkcija.

  po parinkčių

  Vartotojai, kurie skambučių arba konferencijos vis tiek gauti naują konferenciją kvietimus. Tačiau naujų skambučių, atliekamos pagal jų užimtas parinkčių parametrus.

  po parinkčių

  Jei du vartotojai skambinti vieni kitiems tuo pačiu metu iš jokių "Skype" Business galinio punkto, tiek skambučiai yra atmestas ir siųsti užimtumo signalą. Pranešimo vartotojams, ragina, kad jie praleista dėl užimtas parinkčių parametrą. Pranešimai siunčiami per balso paštą, praleistas skambutis pranešimų į "Skype" verslo klientų kompiuterių ir įrenginių, ir el. Skambinant, kurių reikalauja, yra atmetami užimta, užimta, kuriame išgirsti užimtumo signalą ir matysite pranešimą, savo "Skype" po parinkčių klientams, kurie nurodo, kad vartotojas, jis bando pasiekti yra užimta kito pokalbio metu.

  pažymėkite belov internetinių pajamų apžvalgas

  Užimtas parinktis nustatyta sąveikos su šių balso programos "Skype" Business Po parinkčių Atsakymo grupės.