Prekybos vietų apsauginiai stiklai

Prekybos stiklas

uždarbis internete 17 m

Jau šią savaitę viso tinklo parduotuvėse bus baigtos diegti organinio stiklo pertvaros, skiriančios kasos darbuotojus ir klientus bei suformuotos klientų eiles ir atstumus tarp žmonių reguliuojančios informacinės juostos. Taip pat bus trumpinamas taromatų darbo laikas. Tačiau net jei ir rečiau, apsirūpinti maistu į parduotuves mūsų klientai vis tiek užsuka.

dvejetainių opcionų mokesčiai iževskas kaip užsidirbti pinigų

Ščerbavičienė teigia, jog karantino laikotarpiu, kol virusas dar nesustabdytas, bus siekiama klientus aptarnauti tose kasose, kuriose yra įrengta organinio stiklo pertvara. Ir tik tais atvejais, jei klientų srautai itin išaugtų, laikinai veiks kasos be organinio prekybos stiklas pertvaros. Taip pat klientams rekomenduojama naudotis savitarnos kasomis, kurių šiuo metu viso tinklo parduotuvėse Lietuvoje veikia daugiau nei Klientams taip pat rekomenduoja už pirkinius atsiskaityti bankinėmis kortelėmis.

Jeigu atsiskaitoma grynaisiais pinigais, juos siūloma dėti ant tam prekybos stiklas lėkštutės, o ne tiesiai kasos darbuotojui į rankas.

Stiklas ir jo gaminiai

Ryškių juostų, suklijuotų ant parduotuvės grindų, pagalba klientams jau dabar paprasčiau suprasti ir laikytis ne mažiau nei 1 metro atstumo tarp kitų apsiperkančių žmonių. Pirmadienį mažmeninės prekybos tinklas paskelbė apie trumpinamą prekybos stiklas darbo laiką.

dvejetainiai variantai, naršymas

Dabar didžioji dalis prekybos tinklo parduotuvių dirba nuo 9 val. Į dienos meniu darbuotojams, šalia kasdien patiekiamų karštų pietų, įtraukėme daugiau vaisių ir daržovių, dalijame vandenį buteliukuose bei ruošiame ir dalijame imbiero prekybos stiklas medaus arbatos mišinį, skirtą pastiprinti imuninę sistemą.

prekybos stiklas

Darbuotojams suteikiame papildomų pertraukėlių rankoms nusiplauti ir arbatai išgerti. Patikinama, kad itin didelis dėmesys skiriamas švarai ir higienai parduotuvėse užtikrinti.

Gerokai dažniau nei įprastai valomi ir dezinfekuojami visi paviršiai — durų rankenos, prekių krepšeliai ir vežimėliai. Siekis užtikrinti dar geresnes higienos sąlygas turės įtakos ir taromatų darbui.

  1. ugiprijuostes.lt - UAB Regrasa - Nestandartinių gaminių gamyba iš organinių stiklų, plastikų ir kt.
  2. Pasirinkimo dvejetainis brokeris
  3. Feng shui kaip užsidirbti pinigų