Visuotinis aukštųjų mokyklų įspėjamasis streikas | Lietuvos sporto universitetas

Streikuoti kainomis

Turinys

  Teisės akto redakcija įsigalioja nuo:  Teisės akto statusas: Galiojantis Redakcijos straipsnis.

  streikuoti kainomis palaikymo ir pasipriešinimo linijų dvejetainiai variantai

  Streiko teisėtumas 1. Darbdavys ar darbdavių organizacija, gavę profesinės sąjungos ar profesinių sąjungų organizacijos pranešimą apie priimtą sprendimą skelbti streiką, turi teisę per penkias darbo dienas nuo pranešimo gavimo dienos kreiptis į teismą dėl streiko teisėtumo.

  Taikyti kitų įstatymų nustatytas laikinąsias apsaugos priemones, išskyrus nustatytas šio kodekso straipsnyje, draudžiama.

  streikuoti kainomis papildomų pinigų internete be investicijų

  Teismas bylą dėl streikuoti kainomis teisėtumo turi išnagrinėti per penkias darbo dienas. Bylos dėl streiko teisėtumo nagrinėjimo dalyku negali būti iškeltų reikalavimų ekonominiai ir socialiniai motyvai.

  kai mokama opciono premija

  Teismas pripažįsta streiką neteisėtu, jeigu jo tikslai prieštarauja Lietuvos Respublikos Konstitucijai, šiam kodeksui, kitiems įstatymams. Streikas taip pat pripažįstamas neteisėtu, jeigu jis: 1 paskelbtas nesilaikant šiame kodekse nustatytos tvarkos ir reikalavimų: 2 skelbiamas tais atvejais, kai šis kodeksas ar kiti įstatymai draudžia streikuoti; 3 skelbiamas dėl nustatyta tvarka neiškeltų reikalavimų, politinių ar kitų reikalavimų, nesusijusių su streikuojančių darbuotojų darbo ir streikuoti kainomis jais susijusiais interesais.

  streikuoti kainomis dvejetainės parinktys bet kuriame opcione

  Įsiteisėjus teismo sprendimui dėl streiko pripažinimo neteisėtu, streikas negali būti pradėtas, o jau vykstantis streikas turi būti nedelsiant nutrauktas, jeigu toks sprendimas nukreipiamas vykdyti skubiai. Lietuvos Respublikos darbo kodeksas Norėdami gauti atsakymą, įveskite savo elektroninio pašto adresą Dėkojame.

  eurųpos forex brokeriai