Paslaugų teikimo sutartis. Pavyzdys, šablonas, pvz, forma. ugiprijuostes.lt

Tiekimo sutartyse

Turinys

  Vartotojai turi teisę sudaryti elektros energijos pirkimo-pardavimo sutartis su tiekėjais ir gamintojais, šiame įstatyme nustatyta tvarka turinčiais teisę vykdyti elektros energijos tiekimo veiklą ir veikiančiais Lietuvos Respublikos teritorijoje arba kitose valstybėse narėse.

  Siekiame klientams atsakyti kuo greičiau, įsigilinti į problemą, ją išanalizuoti. Esant itin sudėtingoms skunde nurodytoms situacijoms ar aplinkybėms, jų nagrinėjimas ir atsakymo pateikimas gali užtrukti iki 30 kalendorinių dienų nuo skundo pateikimo.

  tarpininkavimo kom dvejetainiai parinktys 5 sekundės

  Vartotojų skundus nagrinėjančios institucijos: Valstybinė energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos Valstybinė energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos www. Teikiamame skunde turi būti nurodyta: pareiškėjo vardas, pavardė, adresas, telefono numeris juridiniam asmeniui — pavadinimas, buveinė, kodas, atsakingo asmens vardas, pavardė, pareigos, telefono numeris ; pardavėjo, paslaugų teikėjo, kito asmens, tiekimo tiekimo sutartyse veiksmas ar neveikimas skundžiamas, pavadinimas, adresas; konkretus skundžiamas veiksmas ar neveikimas, aktas arba sprendimas, jo priėmimo įvykdymo data; pareiškėjo reikalavimas, aplinkybės, kuriomis asmuo grindžia savo reikalavimą, skunde išdėstytas aplinkybes patvirtinančių dokumentų kopijų sąrašas; informacija apie kreipimąsi į pardavėją, paslaugų teikėją, kitą asmenį.

  Skundą inspekcija privalo išnagrinėti per 20 darbo dienų nuo skundo gavimo dienos. Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija www.

  VKEKK taip pat dalyvauja taikomojo tarpininkavimo tiekimo sutartyse. Teikiamame skunde turi būti nurodyta: pareiškėjo vardas, pavardė pavadinimasasmens kodas, gyvenamoji vieta buveinėtelefono numeris; skundžiamos įmonės pavadinimas, buveinės adresas; konkretus skundžiamas veiksmas ar neveikimas; pareiškėjo reikalavimas ir aplinkybės, kuriomis reikalavimas grindžiamas, visa informacija apie kreipimąsi į įmonę; pateikiami pareiškėjo turimi dokumentai, susiję su prašymo išspręsti ginčą dalyku.

  tiekimo sutartyse kas yra pamm sąskaitos

  Skundą komisija privalo išnagrinėti per 30 dienų nuo skundo gavimo dienos, su galimybe nagrinėjimo terminą pratęsti 20 dienų. Valstybinė vartotojų teisių apsaugos taryba Valstybinė vartotojų teisių apsaugos taryba www.

  100 galimybių uždirbti strategiją

  Teikiamame skunde tiekimo sutartyse būti nurodyta: pareiškėjo vardas, pavardė pavadinimasasmens kodas, gyvenamoji vieta buveinėtelefono numeris; pardavėjo, paslaugų teikėjo, dėl kurio veiksmų neveikimo yra pateikiami pareiškėjo reikalavimai, pavadinimas vardas, pavardėadresas buveinė ; pareiškėjo teisės ir įstatymų saugomi interesai, kuriuos, pareiškėjo nuomone, pažeidžia pardavėjas, paslaugų tiekimo sutartyse pareiškėjo reikalavimas ir informacija apie kreipimąsi į pardavėją, paslaugų teikėją; pridedamų dokumentų kopijų sąrašas.

  Skundą tarnyba privalo išnagrinėti per 20 darbo dienų nuo prašymo, atitinkančio reikalavimus, pateikimo dienos. Kai dėl objektyvių tiekimo sutartyse per šį terminą vartotojo prašymo nagrinėjimas negali būti baigtas, terminas gali būti pratęstas, bet ne ilgiau kaip 20 darbo dienų.

  nemokamas interneto robotas brokeris naujasis arbat