Kaip Google skaito mintis? Trumpa Google Autocomplete apžvalga - SEOHelis

Variantai oole.

variantai oole

Autocomplete ribojimai, arba kodėl kai kurie užklausos variantai tiesiog nepasirodys Nors pats Google Autocomplete veikia variantai oole ir tiesiog pateikia spėliones atsižvelgdamas į aukščiau minėtus aspektus, funkcija nėra visiškai laisva ir nevaržoma.

Google siekia, kad tarp autocomplete rezultatų neatsirastų neapykantą skatinančių, žiauraus pobūdžio, su pavojinga veikla susijusių ir pan.

Google Adwords reklamą verta rinktis jei rezultatų reikia greitai pvz.

Trumpiau tariant — autocomplete neturėtų rodyti to, kas galėtų vartotoją šokiruoti ar tiesiog sukelti labai neigiamas emocijas. Kad išvengtų tokios informacijos atsiradimo, Google kuria ir tobulina įvairias sistemas bei įrankius.

Viskas dėl vartotojų

Vis dėlto, apie apribojimus, siekį panaikinti tokio pobūdžio rezultatus labai neišsiplėsime ir pereisime prie linksmesnių dalykų. Google stengiasi užtikrinti, kad Autocomplete nerodytų neigiamas emocijas keliančių rezultatų Skirtingiems įrenginiams — skirtingos pritaikymo galimybės Autocomplete veikimo tikslas, kad variantai oole kokį įrenginį benaudotumėte, yra toks pats.

Vis dėlto, pačios funkcijos galimybės kiek skiriasi.

variantai oole

Kriptovaliutos ekonominis, jei naudojate Google paiešką per stalinį kompiuterį, greičiausiai matysite apie 10 autocomplete siūlomų užklausos variantų.

Natūralu, kad šis skaičius mažesnis naudojantis mobiliaisiais įrenginiais, kurių ekranas mažesnis — čia galima matyti apie 5 parinktis. Didesnės autocomplete galimybės atsiveria tuomet, kai paieškai ne variantai oole pasitelkiate Google, bet ir naudojate tam Chrome naršyklę.

Account Options

Vedant žodį į naršyklės paieškos laukelį, Google gali rodyti ne tik užklausos variantus, o jau tiesioginius atsakymus: vietos orą, informaciją apie renginių laiką, matematinius skaičiavimus, matmenis ir pan. Autocomplete pateikia ne tik galimus užklausos variantus, bet ir atsakymą į nuspėjamą, labiausiai tikėtiną vartotojo užklausą.

Dar daugiau — jei naudojate mobiliame įrenginyje įdiegtą Google programėlę, autocompleteJums pateiks įmonių logotipus ar susijusius paveikslėlius. GO Žalgiris!

variantai oole

Taigi, esant galimybėms Google stengiasi dar labiau sutrumpinti mums kelią iki reikalingos informacijos gavimo — net neprireikia pereiti prie pačios paieškos. Autocomplete ir SEO? Kaip aptarėme anksčiau, vienas iš dalykų, į kurį atsižvelgiant formuojamos autocomplete variacijos, yra visų vartotojų vedamos užklausos, jų dažnumas ir aktualumas.

kaip užsidirbti pinigų iš tinklo

Taigi galima daryti išvadą, kad autocomplete laukelyje atsirandančios raktažodžių frazės turi bent jau šiokį tokį populiarumą.

Ypatingai naudingomis tampa paieškos frazės, kurias sudaro keli žodžiai ar net visas pilnas klausimas.

nuotraukų parinktis

Tiek gali pakakti, kad su autocomplete rodomu vartotojams variantu atsidurtumėte pirmame Google puslapyje. Norintiems sužinoti dar daugiau apie Google Autocomplete veikimo principus, siūlome paskaityti Google blog — įrašą rasite  čia. Susiję įrašai:.

ar būtina ištrinti dvejetainių opcijų sąskaitą sąžiningos apžvalgos apie uždarbio rūšis internete